HemKomponenter, enledarsystem för olja

Komponenter, enledarsystem för olja

Position    Benämning    Art.nr

1RS6-ISO-G1/4" FZ907343
2MAV 8 ISO-G1/4" FZ900651
3Stålrör 8x1 FZ900170
4Skruvnippel 8 mm904134
5Pressnippel 8 mm904132
6Skruvhylsa904133
7Presshylsa904131
8G 8 LL FZ903987
9Högtrycksslang 1/4"904130
10Skruv M6 SF-TT 5x103404103
11Gummiklammer900472

12Fäste 8x1 FZ3402052
Fäste 8x2 FZ3401038
Fäste 8x3 FZ3401039
Fäste 8x4 FZ3401040

13Skruv M6 SF-TT3404104
14Vinkelnippel 90° 8 mm904137
15Vinkelnippel 45° 8 mm904136
16GE 8 LL M10x1 FZ904814
17O-ring900206

18Fördelarblock 1 utlopp120376
Fördelarblock 2 utlopp120377
Fördelarblock 3 utlopp120378
Fördelarblock 4 utlopp120379
Fördelarblock 5 utlopp120380
Fördelarblock 6 utlopp120381
Fördelarblock 8 utlopp120382
Fördelarblock 10 utlopp120383
Fördelarblock 12 utlopp120384

19Plugg M10x1120346

20Doseringsvent. 30mm³ M10x1 rör 6mm906415
Doseringsvent. 60mm³ M10x1 rör 6mm906416
Doseringsvent. 100mm³ M10x1 rör 6mm906417
Doseringsvent. 160mm³ M10x1 rör 6mm906418

21Rörnippel för slang, 6mm903025
22Skruvhylsa för slang 903023903024
23Högtrycksslang 840 bar903023

24Fäste 6x1 FZ3402046
Fäste 6x2 FZ3402047
Fäste 6x3 FZ3402048
Fäste 6x4 FZ3402049
Fäste 6x5 FZ3402050
Fäste 6x6 FZ3402051

25G 6 LL FZ903984
26Stålrör 6x1 FZ900169

27Nylonrör906454
28Dubbelborste 75mm906948
29Enkelborste 35mm906947

30Expanderskruv M6x653402030
31Skruv M6 SF-TT 6x163404113

32Pumpenhet906844
33GE 6 LL ISO-R1/8" FZ903997